Windows 10 Home

Ta wersja Windows 10 jest najpopularniejszym oprogramowaniem. Według Microsoftu nie ma powodów, aby kupować najnowszą wersję Windows 10 Home, aby uruchomić swoje ulubione gry, przynajmniej do tej pory. Poza tym wszystkie nowe komputery są przystosowane do Windows 10.

Windows 10 Home zawiera również funkcje specyficzne dla gier. Możesz uzyskać dostęp do swojego konta Xbox Live bezpośrednio z komputera. Jest też wyposażony w tryb gry, który umożliwia nadawanie i zwiększa wydajność.

Możemy powiedzieć, że w ekosystemie mogą pojawić się pewne problemy, na przykład niektóre aktualizacje systemu wymuszają, sporadyczne awarie, a także spowalnia on w trakcie życia komputera.

Oprócz elementów takich jak Cortana, i Windows Mixed Reality; Windows 10 Home zawiera również funkcje specyficzne dla gier.

W systemie Windows 10 można uzyskać dostęp do kont Xbox Live bezpośrednio z komputera. Pochodzi również z Game Mode, który wspomnieliśmy wcześniej.

Edycja Home i edycja Pro nie różnią się niczym w kwestii Game Bar, trybu gry i grafiki.

 

Cena
Pojedyncza licencja 64-bitowego OEM Windows 10 Home kosztuje około 140 dolarów. Najlepsze jest to, że trzeba ją kupić tylko raz.

Tak czy inaczej, mamy dla Was dobrą wiadomość. W RoyalCDKeys możecie kupić Windows 10 Home w cenie 2,50 euro. Spójrz na Microsoft Windows 10 Home OEM KEY i powiązane produkty, aby sprawdzić wszystkie ceny, które mamy dla Ciebie!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl